"KRALJEVIĆI" I DALJE BEZ POBEDE: Hetafe srušio Real! (VIDEO)

Posle remija od Valensije, poraza od Barselone u Superkupu, i Hetafe nadigrao šampiona Španije, koji je poveo golom Iguaina, a onda su Valera i Barada preokrenuli

• 0

Nisu ni Barsa ni Real zamišljali ovakav početak nove sezone! Iako su se Katalonci nekako izvukli u Pamploni, njihov glavni rival za osvajanje Primere ni u drugom kolu nove sezone nije zabeležio pobedu. Madridski Real je u gostima izgubio od Hetafea 1:2.

"Kraljevići" su poveli u 21. minutu golom Gonzala Iguaina, ali su igrači Hetafea u drugom poluvremenu uspeli da preokrenu rezultat i dođu do tri boda. Strelci za domaći tim bili su Huan Valera u 53. i Abdelaziz Barada u 75. minutu.

Aktuelni šampion Španije u prvom kolu igrao je nerešeno 1:1 sa Valensijom, a potom je doživeo i neuspeh u prvom meču nacionalnog Superkupa, pošto je kao gost izgubio od Barselone 2:3.

U utakmici između Granade i Sevilje nije bilo pobednika. Meč je završen rezultatom 1:1, a gol za Granadu postigao je Riko u 36. minutu. Izjednačujući gol postigao je Negredo u 44. minutu.