LIGA 1: Prvi poraz "svetaca", Sent Etjen slavi Omabejanga

Bez obzira na poraz 1:2 na "Parku prinčeva", izabranici Karla Anćelotija i dalje ostaju glavni konkurenti za titulu u francuskom šampionatu

• 0

Fudbaleri Pariz Sen Žermena konačno su ispustili bodove. Da tragedija po navijače "svetaca" bude veća, Zlatan i ekipa su izgubili na "Parku prinčeva" od Sent Etjena 1:2.

Ovo je prvi poraz glavnih konkurenata za titulu u francuskom šampionatu, a PSŽ će minimum jednu utakmicu igrati bez Zlatana Ibrahimovića, koji je sredinom drugog poluvremena dobio crveni karton.

Junak trijumfa Sent Etjena bio je napadač Pjer Obamejang, koji je prvo primorao Sakoa da postigne auto gol, da bi u 72. minutu duplirao prednost svom timu. Utešni pogodak za "svece" dao je Orau u 88. minutu.