SERIJA A: Goleada u Bolonji (VIDEO)

Gosti dva puta vodili, domaćini stizali, pa preokretali, na kraju Bolonja - Roma 3:3

• 0

U prvom nedeljnom meču Serije A viđen je spektakl, u dramatičnom meču Bolonja i Roma odigrali su nerešeno (3:3).

Gosti su dva puta vodili, a na kraju spasli bod golom Taktsidisa u 74. minutu. Roma je povela u devetom minutu, u 18. već je bilo 2:1 za goste, da bi u 26. usledilo izjednačenje sa kojim se otišlo i na odmor.

U nastavku Bolonja je preko Paskvata u 54. minutu prvi put povela, ali 14 minuta kasnije gosti izjednačuju i obe ekipe morale su da se zadovolje bodom.

Lacio – Kjevo 0:1