MICOV KAO KECMAN: Pogodio trojku sa više od pola terena! (VIDEO)

Srpski internacionalac postigao je fenomenalan šut u finišu treće četvrtine u porazu protiv Fenerbahčea

• 0

Košarkaši CSKA u petak uveče na domaćem parketu poraženi su od Fenerbahčea rezultatom 78:74 (17:19, 18:22, 24:15, 15:22). Ovim porazom su izabranici Etorea Mesine izgubili sve šanse da prvu fazu Evrolige završe na prvom mestu Grupe A.

U porazu ruske ekipe Miloš Teodosić je za 24 minuta postigao 12 poena, ali je u finišu meča promašio nekoliko bitnih šuteva, pa je dobio epitet tragičara meča. Nenad Krstić za deset minuta se nije upisao u listu strelaca dok je Vladimir Micov za 17 minuta postigao 5 poena, uključujući i fenomenalnu trojku sa više od pola terena.

Njegova trojka na snimku se nalazi na 1:12.

EVROLIGA, 8 kolo:

Grupa A:

Partizan – Budiveljnik 76:61

Petak:

CSKA – Fenerbahče 74:78

Nanter – Barselona 78-82

TABELA: Fenerbahče 7-1, Barselona 6-2, CSKA 6-2,  Nanter 354, Partizan 2-6, Budiveljnik 1-7

Grupa B:

Emporio Armani – Real Madrid 71:78

Strazbur – Žalgiris 77:76

Petak:

Anadolu Efes – Brose Basket 78-89

TABELA: Real Madrid 8-0, Anadolu Efes 4-4, Emporio Armani 4-4,  Žalgiris 3-5, Brose basket 3-5, Strazbur 2-6

Grupa C:

Montepaski – Stelmen 60:59

Galatasaraj – Unikaha 78:70

Bajern – Olimpijakos 103:105

TABELA: Olimpijakos 8-0, Glatasaraj 5-3, Unikaha 3-5, Bajern 3-5, Montepaski 3-5, Stelmet 2-6

Grupa D:

Makabi – Lokomotiva 75:73

Petak:

Laboral Kuća – Lijetuvos Ritas 79-63

Panatinikos- Crvena zvezda 69-63

TABELA: Makabi 6-2, Lokomotiva 6-2, Laboral Kuća 5-3, Panatinikos 4-4, Crvena zvezda 2-6, Lijetuvos Ritas 1-7

Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj Fejsbuk stranici Telegraf.rs!