Barsa od 0:2 do 5:2 uz het trik Pedra za samo osam minuta (VIDEO)

Španski reprezentativac anulirao prednost Hetafea i bio najzaslužniji za trijumf Barse koja je igrala bez Mesija i Nejmara

• 0

Nema Mesija, nema Nejmara, ali navijači Barselone ne moraju da brinu. Tu je majstor Pedro koji je za samo osam minuta het-trikom anulirao prednost Hetafea i doneo svom timu pobedu koju je potvrdio Fabregas sa dva gola - 2:5 (2:3)

Barselona je bila u pravom nokdaunu posle prvih 15 minuta kada su Eskudero i Lisandro Lopez doneli dva gola viška ekipi iz predgrađa Madrida, ali se reprezentativac Španije pobrinuo da prednost posle prvih 45 minuta bude na strani šampiona. U nastavku se razigrao i Fabregas koji je potvrdio tri boda golovima u 68 i 71. minut iz penala.

Fudbaleri Espanjola pobedili su  kod kuće Valjadolid sa 4:2 (2:0) u 17. kolu španske Primere.

Espanjol je do šestog trijumfa u sezoni predvodio urugavajski napadač Kristijan Stuani sa dva pogotka, a golove za domaćina postigli su Garsija iz penala u 5. i Sančez u 68. minutu. Valjadolid je u finišu meč uspeo da spreči debakla i golovima Guera i Pereza ublaži poraz.

Rezultati i strelci:

Espanjol - Valjadolid 4:2 (Garsija 5. penal, Stuani 37, 70, Sančez 68 - Guera 75, Perez 89)

Hetafe - Barselona 2:5

(Eskudero 10, Lisandro Lopez 14 - Pedro 34, 40, 42, Fabregas 68, 71 penal)

Bilbao – Rajo Valjekano 2:1