ARSENAL I DALJE PRVI: Tobdžije za 59 sekundi torpedovale Vilu (VIDEO)

Zahvaljujući Džeku Vilširu izabranici Arsena Vengera slavili u Birmingemu rezultatom 2:1 u meču u kojem je Kristijan Benteke dao gol i prekinuo post dug skoro 15 sati

• 0

Arsenal ne da prvo mesto Premijer lige! Izabranici Arsena Vengera zabeleležili su četvrtu uzastopnu pobedu na gostovanju Aston Vili (2:1) čime su se vratili na prvo mesto koje im je preoteto usled njihovog meča igranom u ponedeljak.

Junak trijumfa bio je fenomenalni Džek Vilšir koji je za 59 sekundi magije sasekao domaćina i trasirao put ka bobedi Arsenala. Vilšir je najpre doveo goste u vođstvo u 34. minutu da bi već u narednom napadu bio asistent Žiruu koji je postigao svoj treći gol izvan ''Emirata''.

Tračak nade Aston Vili i uzbudljivu završnicu doneo je Belgijanac Kristijan Benteke u 76. minutu čime je prekinuo post od skoro 15 sati bez postignutog gola.