Blamaža Volfsburga u Hofenhajmu! (VIDEO)

Hofenhajm naneo pravu katastrofu vukovima i pobedio ih rezultatom sa 6:2

• 1

Kakva partija Hofenhajma protiv Volfsburga. Izabranici Markusa Gizdola pobedili su goste rezultatom 6:2 i tako im naneli prvi poraz posle tri vezana trijumfa.

Domaća ekipa je sjajno počela meč i već u četvrtom minutu povela preko Firmina, ali je prednost trajala samo 11 minuta, jer je Dost posle asistencije Ivana Perišića doneo izjednačenje Volfsburgu.

Usledio je period bez uzbuđenja da bi usledio fenomenalan finiš Hofenhajma.

Prvo je Šule u 37. minutu pogodio, a zatim je Modeste sa dva gola maltene rešio pitanje pobednika. Perišić je 15 minuta pre kraja utakmice vratio neku nadu svojoj ekipi, ali su Salihović i Šiplok u finišu meča potvrdili rezultatsku katastrofu gostiju.

Slobodan Medojević je odigrao prvo poluvreme za Volfsburg.