ULIČARSKO LUDILO NA VRAČARU: Partizan slavio protiv Rada, bilo je i tuče! (VIDEO)

Crno-beli slavili su protiv ekipe s Banjice rezultatom 4:2, a u drugom poluvremenu viđeno je nekoliko incidenata

• 8

Partizan ne da da mu Zvezda pobegne! Crno-beli su pobedom nad Radom zatvorili 19. kolo Jelen Super lige, čime su ostali u trci za titulu sa svega bodom zaostatka!

Na utakmici na kojoj je rezultat bio 4:2 za crno-bele, bilo je dosta toga za videti, uključujući lepe golove, šanse, ali i tuče na terenu!

Posle trećeg gola za Partizan, koji je postigao Darko Brašanac, usledilo je koškanje između Danka Lazovića i nekadašnjeg igrača crno-belih Srđe Kneževića. Njih dvojica su na potom isključeni, a žute kartone su dobili i Milan Obradović, kao i golman Rada Branislav Danilović.

Delovalo je posle prvog poluvremena da će se Rad predati zbog zaostatka 0:2, ali je do kraja meča bio interesantan meč.

Za prilike u srpskom fudbalu, obe ekipe su počele silovitno i angažovano, a ipak Partizan prvi stigao do gola.

Nikola Drinčić je i drugu utakmicu zaredom navijače počastio fenomenalnim golom, ovaj put u ranoj fazi utakmice. U 11. minutu je postavio loptu za izvođenje slobodnog udarca sa otprilike 20 metara, i pucao direktno u gol. Lopta je zakačila nekog od igrača Rada i završila iza leđa golmana Danilovića.

Taman što su se oporavili malo od gola, igrači Aleksandra Jankovića su pokazali nekakvu inicijativu, pogotovo kad je Injac u 30. minutu umalo doneo izjednačenje da Lukač na golu nije reagovao kako treba, ali je krajem poluvremena ritam igre prilično opao.

Maltene niotkuda je Andrija Živković uspeo da duplira prednost svoje ekipe. U šesnaestercu je primio Škuletićevu loptu grudima, pustio je da padne, da bi se okrenuo i silovito plasirao loptu u Danilovićevu mrežu, koji je i ovaj put bio nemoćan između stativa.

Delovalo je posle prvih dvadesetak minuta drugog poluvremena da će Partizan rutinski završiti utakmicu. Ali tenzije su počele da se podižu najpre kad je pogođen pomoćni sudija, zbog čega je na kratko prekinut meč. Onda su Ognjen Ožegović i Nenad Injac, za četiri minuta, svojim golovima najavili preokret!

Rastrčali su se na dve strane igrači obeju ekipa, a u 80. minutu je kulminiralo polse gola Brašanca.

Bilo je još koškanja na terenu u finišu utakmice, ali srećom, incidenata više nije bilo.

U završnim sekundama je pravu bombu poslao Petar Škuletić za konačan rezultat 4:2.

Radu ostaje da šansu za ostanak u prvenstvu traži protiv slabijih protivnika. "Građevinari" će u narednom kolu igrati protiv Radničkog 1923, a Partizan protiv užičke Slobode.