Bastin sjajan gol u porazu od Rome kojoj se vratio Toti (VIDEO)

Rimska ekipa je savladala Udineze u poslednjem meču 28. kola Serije A, a jako lep gol za poražene je postigao srpski reprezentativac

• 0

Pet golova je viđeno na poslednjem meču 28. kola italijanske Serije A, a među najlepšim je postigao srpski reprezentativac Dušan Basta!

Roma je savladala Udineze rezultatom 3:2, a drugi gol za poraženu ekipu je postigao Basta, u 80. minutu, i to jako lepim volej udarcem.

Za Romu je prvi gol postigao Frančesko Toti u 22. minutu. "Princ Rima" se vratio na teren posle mesec dana zbog istegnuća mišića u butini. On je pobedu proslavio mahanjem dresa sa brojem 6, koji nosi Kevin Strotman, a koji će biti odvrgnut operaciji kolena, zbog čega bi Holanđanin mogao da propusti Svetsko prvenstvo u Brazilu.

Destro je u 30. minutu duplirao vođstvo, a u drugom poluvremenu postignuta su još tri gola.

Najpre je Pinci u 51. minutu umanjio vođstvo Rome, da bi u 69. Torosidis na asistenciju Totija vratio dva gola prednosti. Konačan rezultat postavio je Basta.

Ranije je Napoli zabeležio minimalnu pobedu nad Torinom, a jedini gol je postigao Iguain u 90. minutu.

Ekipa iz Napulja se učvrstila se na trećoj poziciji koja vodi u kvalifikacije za Ligu šampiona, ali konkuriše i za drugu, jer sa utakmicom više zaostaje samo tri boda za Romom.