≫

Peh za srpskog atletičara u Londonu: Ristić nije završio trku na 110 metara (FOTO)

Ostali smo bez još jednog učesnika na Svetskom prvenstvu

• 2

Srpski sprinter Milan Ristić završio je učešće na svetskom prvenstvu u Atletici koje se održava u Londonu.

On je kvalifikacionu trku na 110 metara s preponama završio bez plasmana pošto je posrnuo nakon saplitanja o preponu.

Uspeo je da se održi na nogama nakon poteškoća, ali ne i da preskoči narednu preperku, gde je i stao, dvadesetak metara pre kraja trke.

Do odustajanja imao je dobru poziciju pred sam finiš, bio je na deobi četvrtog mesta.

Ristić je još jedan u nizu srpskih takmičara koji su takmičenje u Londonu završili u ranoj fazi.

Pre njega eliminisani su Amela Terzić, Lazar Anić i Tamara Salaški.