Spektakularan prvenac u Humskoj: Partizanov biser otvorio novu sezonu vrhunskim golom (VIDEO)

Nebojša Kosović sjajnim šutem doveo crno-bele u vođstvo od 1:0 protiv Mačve već u 8. minutu utakmice

• 2

Partizan je otvorio novu sezonu Superlige Srbije duelom protiv Mačve na svom stadionu, a već u 8. minutu gledaoci su mogli da vide prelep pogodak Nebojše Kosovića, koji je sa oko 23 metara sjajno plasirao loptu gornji levi ugao čuvara mreže gostiju, koji je paradom samo ulepšao pogodak.

Crno-beli nisu mogli da zamisle bolje otvaranje utakmice i nove sezone u kojoj brane titulu, a Kosović ovim golom nastavlja da opravdava poverenje trenera Miroslava Đukića, kod koga je postao jedan od bitnijih igrača u postavci.