Maler kola stiže iz Hamburga: Povredio se slaveći gol?! (VIDEO)

Strelac jedinog gola za HSV-a Nikolai Miler već posle 15 minuta morao da napusti teren, ali je bio junak svog tima, Borusija silna u Volfsburgu

• 0

Hamburger je krenuo obećavajuće sezonu 2017/2018.

Tim iz najveće nemačke luke pobedio je Augzburg 1:0 golom Nikolaja Milera, koji je u istom minutu doživeo nešto što se retko viđa: slaveći gol, povredio se i morao je napolje?!

Miler se slavodobitno vinuo sa podignutom pesnicom, ali je nezgodno doskočio, iskrivio zglob, pritom i pao na korner zastavu - i nije mogao da nastavi meč.

Bolan izraz lica posle pada bio je signal da nešto sa njim nije u redu.

U pitanju je bio 15. minut.

No, Hamburger je u nastavku uspeo da sačuva minimalnu zalihu i upiše prve bodove, a Bavarci će morati da sačekaju neku drugu priliku za premijernu pobedu u sezoni.

Razgoropadila se Borusija Dortmund.

Najveći rival Bajerna u borbi za titulu odigrao je sjajan meč  u gostima kod Volfsburga, lagana pobeda od 3:0 i poruka poslata petostrukom uzastopnom prvaku da će se i tim Petera Boša i te kako pitati za najviši plasman.

Strelci za goste bili su Pulišić i Bartra u prvom poluvremenu (u roku od pet minuta), i Obamejang koji je stavio tačku na sjajno izdanje Dortmunda.

Zanimljivo, u protokolu gostiju nije bilo Usmana Dembelea koji čeka transfer u Barselonu, ali jeste srpskog defanzivca Nevena Subotića, koji, za sada, nije u prvom planu kod Boša.