Određen Englez za Videoton - Partizan: Sudio je očajno za vikend, dva puta je oštetio Arsenal protiv Stouka! (VIDEO)

Buran meč je iza Marinera pred dolazak u Mađarsku

• 1

Meč Videoton - Partizan sudiće engleski arbitar Andre Mariner, iza kog je kontroverzan meč Premijer lige.

Stouk je pobedio za vikend ekipu Arsenala sa 1:0 golom Hesea, a mnoge odluke Marinera bile su sporne i na štetu Arsenala.

>>>Ðukić već zna kako će se igrati u Mađarskoj, Tavamba "pecnuo" Videoton

>>>Eh, što niste ove poslali u Rio: Nijedna NBA zvezda u timu SAD za AmeriKup!

>>>Partizan otkrio kako izgleda novi klupski autobus: Jedan detalj će posebno oduševiti Grobare (FOTO)

U prvom poluvremenu ignorisao je mogućnost da dosudi penal za Tobdžije iako je Ektor Belerin bio žestoko fauliran u šesnaestercu, pokazao je samo na ugao i priliku za korner.

Ipak, to nije bilo sve, Lakazetu je poništen gol nakon signalizacije pomoćnog sudije u 72. minutu da je postignut iz ofsajda, ali fotografije govore drugačije.

Posle toga, Mariner je bio na velikom udaru navijača Arsenala i pritisaka da se preispitaju njegovi kvaliteti, pa će sigurno biti i pod malim pritiskom na utakmici u Mađarskoj.

Meč između Videotona i Partizana igraće se u četvrtak od 20 časova.