Sergej dao golčinu za pobedu Lacija u 89. minutu, Ljajić strelac u trijumfu Torina (VIDEO)

Rimljani upisali prvi trijumf u novoj sezoni, kao i Torino

• 8

Sjajno kolo u Seriji A za srpske fudbalere!

Sergej Milinković Savić i Adem Ljajić bili su strelci za svoje klubove u nedeljnom terminu italijanske lige, i to u finišu meča.

Popularni SMS je postigao pobedonosni gol za Lacio na gostovanju Kjevu u 89. minutu.

Prethodno je Imobile u 11. minutu doveo goste u vođstvo, da bi Pućiareli u 34. poravnao rezultat.

Ljajić je u 84. minutu meča između Torina i Sasuola (3:0) postigao drugi gol za potvrdu trijumfa koji je zapečatio Obi u 88. minutu. Goleadu je otvorio Beloti u samom finišu prvog poluvremena.