Samo minut pošto je izlazak Ožegovića "zakuvao", Stojković najluđom odbranom bacio Grobare u trans! (VIDEO)

Na četiri utakmice od povratka u Partizan, Vladimir Stojković je nepremostiva prepreka za protivnike

• 21

Fudbaleri Partizana savladali su na svom stadionu Mladost rezultatom 3:0. Da se dobro oseća u Partizanovim rukavicama još jednom je pokazao Vladimir Stojković.

Reprezentativni golman ostao je nesavladan i posle četiri utakmice u dresu Partizana, dok je u međuvremenu sačuvao mrežu selekcije Srbije u Dablinu.

>>>Neuništivi, veliki Vladimir: Srbija je ''klub'' kom je najviše dao! Nije klasa Bufona i ekipe, ali ima srce veliko kao Rusija!

Već sada Stojković pokazuje koliko mu prijaju utakmice i nema sumnje da će u nastavku prvenstva braniti još bolje.

>>>Ožegović debitovao uz ovacije i prozivku, Tavamba dominirao u pobedi! (VIDEO)

>>>Ožegović odgovorio na precrtani broj 51 i transparent "Odj... majmune" samo jednom fotkom!

>>>Ožegović izazvao konfuziju Grobara: Ispraćen aplauzima, ali je na jugu onda podignut uvredljiv transparent! (FOTO)

Iako je Partizan prilično lako pobedio, gosti iz Lučana su pri rezultatu 2:0 za crno bele imali sjajnu priliku da smanje zaostatak i meč uvedu u neizvesnu završnicu.

Ipak, isprečio se Stojković. Maestralnom reakcijom Stojković je u 68. minutu zaustavio udarac sa pet metara što je izazvalo ovacije navijača Partizana.

Inače, neposredno pre toga, iz igre je izašao Ognjen Ožegović uz komešanje zvižduka, aplauza i jedan uvredljivi transparent.