Dao 2 gola, pa odjurio da vidi tek rođenog sina: Tražio izmenu u 60. minutu, pa u dresu otrčao u bolnicu! (FOTO) (VIDEO)

Rajan Kolklif je bio heroj dana u Engleskoj, i to ne zbog toga što je rešio meč VIgan - Donkaster, već zbog poteza

• 3

Neverovatna fudbalska priča viđena je u Engleskoj u duelu između Vigana i Donkastera, u kojem je domaći tim došao do pobede od 3:0, a pravi junak bio je dvostruki strelac Rajan Kolklif.

Mnogi bi pomislili da je to zbog dva pogotka kojima je rešio meč, ali zapravo je u pitanju mnogo lepša stvar.

Iako je dva puta zatresao mrežu, može se reći da je postigao savršen het trik, jer je u toku utakmice saznao i da je postao otac i da mu se upravo porodila supruga.

Čim je to čuo, odmah nakon svog drugog gola za 3:0, koji je proslavio simulirajući ljuljanje bebe, tražio je izmenu u 60. minutu utakmice, kako bi što pre otišao u bolnicu da vidi svoju suprugu i svog tek rođenog sina.

Nije se ni presvlačio, nego je direktno sa stadiona u dresu otišao u bolnicu, gde je zabeležena i najlepša fotografija za sva vremena.