≫

Šou Arnautovića: Gol ala Ronaldinjo i dve asistencije za potop Hadersfilda (VIDEO)

Srbin sa austrijskim pasošem najzaslužniji za visoku pobedu "čekićara"

• 0

Vest Hem je uhvatio dobar ritam, izgleda da Dejvid Mojes zna kako da izvuče najbolje iz ekipe, a to se najbolje videlo u duelu protiv Hadersfilda: ubedljivih 4:1 u gostima uz maestralnu partiju Marka Arnautovića.

Srbin sa austrijskim pasošem bio je inspirisan u subotu popodne, postigao je jedan gol i asistirao Lanziniju za poslednja dva i definitivno zaslužio epitet igrača utakmice.

Njegov gol bio je priča za sebe: majstorija u stilu Ronaldinja koja je vezala u čvor odbranu domaćeg tima.

Podigao je loptu Arnautović sebi preko glave, zbunio direktnog čuvara i prebacio je na drugu nogu, a onda je raspalio levicom i pogodio mrežu.

Pogledajte majstoriju napadača Vest Hema.

Bio je to gol koji je došao u idealnom trenutku po goste, u 46. minutu, za 2:1 posle čega je sve išlo "na vodenicu" Mojesovog tima.

U nastavku, Lanzini i sveprisutni Arnautović nokautirali su rivala, prvi sa dva gola, a drugi sa dve asistencije od kojih nije bilo odbrane.

Sa ovakvim Arnautovićem i raspoloženim napadačkim redom navijači Vest Hema sada mogu da razmišljaju samo o napadu na više pozicije na tabeli koje su sada, posle četiri meča bez poraza i dve pobede u tom intervalu, dostižne za londonski tim.