≫

Sautempton i Totenhem podelili bodove: Kejn sve bliži 100. pogotku!

Meč je rešen za samo 18 minuta

• 1

Totenhem i Sautempton odigrali 1:1 u okviru 24. kola Premijer lige Engleske uz još jedan pogodak mladog napadača Kejna.

>>>Ronaldo krvario u sedmici Reala: Vadio telefon na meču da proveri kako izgleda posle rasekotine lica! (VIDEO)

Samo 18. minuta bilo je potrebno da bi se postavio konačan rezultat poslednje nedeljne utakmice u Premijer ligi, a zanimljivo oba gola postigli su gostujući igrači Sančez i Hari Kejn.

Domaći su došli u vođstvo u 15. minutu posle napada po levoj strani i ubačene lopte Bertranda, kada je defanzivac Spursa Sančez uklizao sa namerom da izbaci loptu u korner, ali je umesto toga poslao loptu u svoju mrežu.

Od tog trenutka, gostujuća ekipa se potpuno probudila pa je Dajer prvo pogodio stativu da bi neverovatni Kejn posle kornera glavom postigao svoj 99. gol u Premijer ligi. To je ujedno bio i konačan rezultat prvog poluvremena.

U nastavku Totenhem je imao skoro potpunu inicijativu, ali osim šanse Kejna kada je lopta otišla pored stative, nije viđeno ništa konkretno pa je rezultat ostao nepromenjen do samog kraja.

Brajton - Čelsi 0:4