Depaj rešio derbi sa PSŽ-om, i to bombetinom u 94. minutu! (VIDEO)

Dugo će se pitati Parižani šta ih je snašlo

• 3

Fudbaleri Liona pobedili su PSŽ u derbiju kola Francuske sa 2:1, pogotkom Depjaa u četvrtom minutu nadoknade!

PSŽ nije ugrožen, posle 22 kola ima 56 bodova, čak osam više od Liona, ali pobeda za domaćine nije mogla biti slađa.

Poveo je Lion već u 2. minutu preko Fekira, koji je bio asistent kod drugog pogotka, a pred kraj poluvremena je izjednačio Kurzava.

Zbog nesportskog ponašanja, Dani Alveš je dobio direktan crveni karton u 57. minutu, preoštro je startovao na rivala i pokazan mu je put u svlačionicu, što je bilo kobno po Parižane.

I pored toga, odolevao je PSŽ, udarna osovina Mbape - Kavani - Di Marija nije uspela da nadoknadi odsustvo povređenog Nejmara.

Kada su već svi videli raspodelu bodova, niotkuda je trenutak inspiracije dobio Depaj, koji je u igru ušao u 69. minutu. Uživajte, jer golman Areola nije ni video loptu: