ON JE BOG FUTSALA: Rikardinjo dao gol dok su trojica uklizavala, pa dokrajčio rivala sa drugog kraja terena! (VIDEO)

Nema boljeg!

• 7

Futsal reprezentacija Portugalije demolirala je Azerbejdžan sa 8:1 u četvrtfinalu Evropskog prvenstva, i to uz četiri gola Rikardinja.

Azerbejdžan je poveo već u 1. minutu golom Kardoza, ali je pogotku kumovala nespretna reakcija golmana Souze, koji je propustio loptu kroz ruke pri oštrom šutu.

Brzo je to promenio Kari sa dva gola, nadovezao se Varela za 3:1, da bi onda počeo šou najboljeg igrača sveta.

Rikardinjo je prvo zakucao loptu u mrežu dok su trojica igrača pokušala da uklizaju ili blokiraju, da bi zatim zapečatio sudbinu rivala pogotkom u 32. minutu za konačan rezultat. I to kako, dao je gol preko celog terena.

Portugalci će odmeriti snage sa Rusima u polufinalu, sa druge strane Kazahstan čeka pobednike meča Ukrajina - Španija.