Milan dobio novog Pipa Inzagija: Golovi protiv Spala su najbolji dokaz (VIDEO)

Rosoneri ubedljivi na gostovanju Spalu, a dva gola dao je Patrik Kutrone na gotovo preslikan način

• 2

Fudbaleri Milana ubedljivo su savladali SPAL na gostovanju sa 4:0 i došli do tri boda kojima su se potpuno uključili u borbu za mesto koje vodi u Evropu.

Dva gola postigao je Kutrone, i to gotovo preslikana. Da bi po gol postigli i Bilja u 73 i Boriniu 90. minutu.

Kutrone je već u 2. minutu postigao pogodak, kada se našao na pravom mestu u pravo vreme. Bukvalno preslikan dao je i u 65. minutu.

Bilo je to u stilu legendarnog Pipa Inzagija, koji je bio majstor za takve golove, posle ''otpadaka''.

Kasnije je Bilja iskoristio veliku grešku golmana i defanzivca Spala. Čuvar mreže je dodao loptu svom igraču, koji mu je bio leđima okrenut, pa je on odmah izgubio loptu pred šesnaestercem, nakon čega je Bilja preciznim šutem plasirao loptu u mrežu.

Konačan rezultat postavio je Fabio Borini u 90. minutu posle snažnog šuta.