Milivojevićeva bomba sa 11 metara: Srbin nastavio seriju golova

Srpski reprezentativac golovima brusi formu za Rusiju

• 6

Luka Milivojević postigao je svoj treći gol u poslednje četiri utakmice za svoj Kristal Palas koji je poražen od Evertona sa 3:1.

>>>Kad preživiš toliko ratova, postaneš jači: Milivojević pričao Britancima o Srbiji, ali i o driblinzima Prosinečkog na treninzima Zvezde!

Everton se brzo oporavio posle ubedljivog poraza od 5:1 protiv Arsenala prošle nedelje i savladao Kristal Palas našeg Luke Milivojevića.

Srpski reprezentativac odigrao je svih 90 minuta, a baš kao i u prošlom kolu protiv Njukasla i ovoga puta je postigao gol iz penala posle igranja rukom igrača Evertona u 82. minutu.