≫

Čuka i Radnički remizirali: Borac otkinuo bod Nišlijama posle Lalatovićeve prozivke!

Ništa od tri boda za Nišlije i Čuku

• 7

Fudbaleri Bačke pobedili su Rad sa 2:1, dok je Borac protiv niškog Radničkog iščupao 1:1 u 24. kolu Superlige.

Radnički iz Niša, koji gaji velike evropske ambicije, ipak se okliznuo u Čačku protiv Borca, koji je vodio od 32. do 75. minuta, kada su gosti izjednačili.

Javor je nadigrao Mladost sa 3:0, dok su bez golova plen podelili Radnik i Čukarički.

Inače, kiks Nišlija dogodio se dan posle izjave Nenada Lalatovića, trenera Čukaričkog, koji je poručio da je mesto u Evropi rezervisano za Nišlije.

U Šapcu su, s obzirom na loš teren i uslove, viđeni lepi golovi Matića i Arsića, koji je iz slobodnog udarca izborio bod za Vošu.