Pogledajte dramu na Marakani u 89. minutu: Zvezda primila gol iz ofsajda, ali je u sledećem napadu preokrenula fantastičnim golom (VIDEO)

Dramatično je bilo u finišu utakmice na Marakani, ali su crveno-beli na kraju ipak slavili

• 17

Zvezda je savladala Voždovac sa 2:1 i tako obradovala navijače za 73. rođendan kluba. Mnogi su strahovali na Marakani, kada je Miloš Pavlović u 89. minutu dao gol iz sumnjive situacije i izjednačio na 1:1.

Glavni arbitar Novak Simović nije signalizirao ofsajd u kome se očigledno nalazio Miloš Pavlović, nakon što je sproveo loptu u mrežu Borjana. Bunili su se igrači Zvezde zbog toga što gol nije poništen, ali sudija nije promenio odluku.

Ipak, već u sledećem napadu Zvezda je postigla sjajan gol. Filip Stojković je sjajno pokrenuo napad sa desne strane, driblinzima je oborio na pod čuvara, zatim sjajno centrirao ka Krstičiću, koji je glavom sproveo loptu u mrežu i tako doneo gol za pobedu.