Bomba Bojića iz voleja i tri savršena slobodnjaka: Ovo su četiri najlepša gola u prethodnom kolu srpskog fudbala (VIDEO)

Procenite koji je nalepši...

• 0

Ukupno 25 golova viđeno je na osam utakmica 26. kola Super lige Srbije u sredu!

Četiri najlepša definitivno su viđena u Subotici, Čačku, Beogradu i Bačkoj Palanci. Tri su postignuta iz slobodnih udaraca (Tošić, Petković, Zlatanović), dok je jedan delo Petra Bojića iz igre.

Bojić je mrežu Borca zatresao u 52. minutu meča u kom je njegov Čukarički igrao 2:2 u Čačku.

Lopta mu je sjajno sela na volej i golman domaćeg tima nije imao šanse. taj gol možete pogledati na 2.14 na videu ispod:

Zoran Bambi Tošić bio je strelac za Partizan u pobedi crno-belih nad Radom rezultatom 3:1.

Tošić je u u 17. minutu matirao Stevanovića koji se nije ni pomerio, a taj momenat možete videti na 0.58 na videu ispod:

Sličan gol kao i Tošićev postigao je i Nikola Petković.

Iskusni levi bek je u 59. minutu zatresao mrežu golmana Spartaka u pobedi Zemuna od 2:1. Taj momenat možete pogledati na 3.40 na videu ispod:

Strelac iz slobodnog udarca bio je i Igor Zlatanović u 40. minutu meča Bačka - Radnik 4:2.

Zlatanović je izjednačio na 1:1 protiv domaćeg tima, a taj momenat možete videti na 1.03 na videu ispod:

Nema sumnje da su sve četiri gola lepa na svoj način, a mi vas pitamo koji je vama najlepši.