≫

Totalni trans: Juventus pobedio Inter posle nestvarnog preokreta u poslednjem minutu! (FOTO) (VIDEO)

Stara dama 25. kolo Serije A pamtiće po istorijskom meču vrednom titule

• 14

Fudbaleri Juventusa posle meča prepunog preokreta i drame uspeli su da pobede Inter  3:2, iako su gubili 2:1 do 87. minuta, i tako dođu do možda i ključne pobede u borbi za titulu najboljeg u Seriji A.

>>>Englezi skandirali Srbinu u čast: Potez Luke Milivojevića raspametio Ostrvljane! (VIDEO)

Prvo poluvreme proteklo je u znaku gostiju koji su već u 13. minutu poveli preko Koste. Kada je samo dva minuta kasnije Većino neoprezno i namerno napravio prekršaj za crveni karton Inter je morao da juri prednost sa igračem manje.

Ipak, ono pravo je tek sledilo u drugom delu jer su domaći igrači pronašli način kako da budu i te kako agresivni.

Bilo je golova na obe strane; Foto: Tanjug/AP

Tako su već na startu sa igračem manje došli do izjednačenja. Igrao se 52. minut kada je Ikardi posle prekida ostao sam u šesnaestercu i glavom postigao svoj 27 gol ove sezone.

Mogao je Juventus da povede, a najizledniju šansu imao je Iguain u 62. minutu kada je obišao golmana Handanovića, a zatim promašio prazan gol. Zanimljivo je da on u poslednji 5 utakmica nije postigao niti jedan pogodak.

Upravo se taj promašaj Iguaina obio njegovom timu o glavu samo 2 minuta kasnije kada je Ivan Perišić prošao po levoj strani, uputio centaršut po zemlji kroz peterac. Na loptu je naleteo Barzalji i poslao loptu u sopstvenu mrežu.

Ali i to nije bilo sve. Prava drama je tek počela, i to u poslednjim trenucima meča.

Kada je izgledalo da su male šanse da Juventus može bilo šta da promeni Kvadrado je proleteo po desnoj strani šutirao u dalji ugao, lopta se odbila od Škrinjara i pogodila mrežu za 2:2 i veliko slavlje navijača Stare dame. Potom, samo dva minuta kasnije, Iguain je uspeo da prekine golgeterski post i postigne još jedan, pobedonosni, gol za veliku pobedu Juventusa i potpuni šok navijača Intera na tribinama.