Sudijska greška odlučila finalistu Lige Evrope! (VIDEO)

Ovo se ne bi desilo da je sudija mogao da koristi VAR tehnologiju i pregleda snimak

• 4
FK Olimpik Marsej Printscreen: Twitter/@6Flavs

Fudbaleri Olimpika iz Marseja drugi su finalisti Lige Evrope jer su golom Rolanda u 116. minutu postigli pobedonosni gol, za 2:1, protiv Salcburga, i to posle sudijske greške o kojoj će se pričati.

>>>Atletiko srušio Vengerov evropski san, Madriđani su u finalu Lige Evrope! (FOTO)

Sudija iz Rusije Sergej Karasev pokazao je na korner u momentu kada je samo nekoliko minutu ostalo do kraja drugog produžetka.

I ništa ne bi bilko čudno, da se lopta u tom momentu odbila u gol aut od igrača Marseja.

Sudijske greške u Ligi šampiona i Ligi Evrope sve su učestalije, i samim tim predstavljaju dodatni argument za uvođenje VAR tehnologije u ova takmičenja.