Najbolji autogol ikada: Bomba sa 40 metara, u 89. minutu, i to u borbi za opstanak! (VIDEO)

Nestvaran momenat u Holandiji!

• 5

Šokantan je bio finiš meča Dordreht - Sparta Roterdam, naročito za golmana gostujuće ekipe Kortsmita.

Sparta Roterdam je vodila od 10. do 89. minuta sa 1:0, da bi onda Spirings, u želji da interveniše, zakucao loptu pod prečku svog golmana, i to sa distance od 40-ak metara!

U neverici je samo pao na travu i očajavao, ali je brzo doživeo olakšanje, kada je Muren u nadoknadi zatresao mrežu za 2:1 i trijumf Sparte.

Meč je posebno važan jer je plej-of za opstanak, prvi duel je u pitanju, a sada će Sparta ipak biti mirnija, jer je domaćin u revanšu 13. maja.