≫

Partizan za 2 minuta prokockao sve protiv Voždovca, Mašović ušao sa klupe i napravio šou (VIDEO)

Zmajevi slavili rezultatom 2:1 kod kuće

• 62

Fudbaleri Partizana poraženi su od ekipe Voždovca u okviru 36. kola Super lige Srbije rezultatom 2:1 (0:0).

Iako su vodili od 52. minuta golom Marka Jevtovića iz penala, crno-beli su platili ceh lošoj dekoncentraciji u odbrani od 75. do 77. minuta.

Najpre je Andrija Luković sa bele tačke izjednačio rezultat, da bi Alen Mašović postavio konačan rezultat.

VOŽDOVAC - PARTIZAN 2:1

( Luković 75 pen, Mašović 77 - Jevtović 52)

Voždovac: Knežević, Ćirković, Gajić, Mihajlov, Zlatković, Petrović, Duronjić, Luković, Milutinović (Gavrić 69), Srećković (Mašović 64), Stuparević (Pavićević 86)

Partizan: Jovičić, Urošević, Mitrović, Jevtović, N.G. Miletić, Kosović (Marković 77), Vakulko, S. Jovanović, Đerlek, Ožegović, Đ. Jovanović.

Upravo je Mašović bio taj faktor koji je prevagnuo na stranu domaćeg tima. Ušao je sa klupe u 64. minutu, zatim naterao Uroševića da ga u 75. sruši u kaznenom prostoru, a zatim ga je i u 77. minutu predriblao i pretrčao pre gola.

Voždovac je bio bolji na terenu, u to nema sumnje! Diktirali su igru u prvom poluvremenu, pogodili prečku, a imali su i dve sjajne prilike ovako.

I onda su sve dobro u prvom poluvremenu prokockali na početku drugog, kada je jedan igrač nesmotreno oborio Kosovića, a Jevtović pogodio sa penala.

Klupa Partizana na meču protiv Voždovca Foto: partizan.rs

- Nemam šta da zamerim svojim igračima - kratko je prokomentarisao ovaj meč trener Partizana Miroslav Đukić.

Đukić je u najavi ovog meča rekao da će istumbati sastav i to je i učinio. Urošević je igrao desnog beka, Đorđe Jovanović je predvodio napad sa povratnikom Ožegovićem, a priliku je dobio i mladi Strahinja Jovanović.

Partizanu ovaj poraz ništa ne remeti, dok se Voždovac pobedom vratio u borbu za to četvrto mesto.