≫

Inter oteo Laciju Ligu šampiona: Neverovatan preokret Ikardija i ekipe, Krotone ispao iz Serije A!

Čeka se meč za Ligu šampiona između Lacija i Intera

• 9

Kakav meč - strašan meč! Fudbaleri Intera ''oteli'' su Ligu šampiona Laciju, pošto su u Rimu slavili rezulttaom 3:2 (1:2).

Neroazurima je igrala samo pobeda u ovom meču, a do nje su došli u poslednjih 15 minuta.

Lacio je sve do 78. minuta vodio, bod im je bio dovoljan, ali ih je sumrak od tri minuta koštao elite.

Marušić, uz pomoć Perišića, i Anderson su pogađali za Lacio u prvom poluvremenu gde je D'Ambrozio bio strelac za Inter.

U nastavku je viđena bolja igra domaćeg tima sve do 78. minuta kada je Ikardi izjednačio sa bele tačke. Minut kasnije Lulić je dobio drugi žuti karton, a Vekino je u 81. minutu posle kornera preokrenuo rezultat.

Fudbaleri Milana potvrdili su 6. poziciju na kraju sezone u Seriji A koja im donosi Ligu Evrope!

Ronseri su ubedljivo savladali Fjorentinu rezultatom 5:1, iako su od 20. minuta gubili golom Đovanija Simeonea.

Međutim, Čahanoglu i Kutrone su do poluvremena preokrenuli rezultat, da bi Kalinić, ponovo Kutrone i Bonaventura bili raspoloženi u nastavku.

Seriju A je, uz Benevento i Veronu, napustio i Krotone. Oni su u gostima izgubili od Napolija rezultatom 2:1, u meču gde im je igrala samo pobeda.

Mada, čak i da su pobedili ne bi ostali u ligi s obzirom na to da su si ostali rivali (SPAL, Udineze, Kaljari i Kjevo) trijumfovali.

Nešto ranije, Torino je savladao Đenovu u meču u kom je u Seriji A napokon prve minute upisao Vanja Milinković Savić.