Karijus ponovo na udaru navijača Liverpula zbog greške, Marković igrao u porazu Redsa od Dortmunda (VIDEO)

Nemačkom golmanu nikako ne ide...

• 1
Loris Karijus, FK Liverpul Foto: AP/Tanjug

Navijači Liverpula su ponovo besni na Lorisa Karijusa!

Čuvar mreže Redsa nastavio je sa kiksevima na golu i na Međunarodnom kupu šampiona u SAD, u porazu svog tima od Borusije iz Dortmunda rezultatom 3:1.

Nakon finala Lige šampiona i prijateljskog meča protiv Tranmerea, Nemac je upisao novi kiks u nadoknadi vremena protiv Milionera kada je jednu ''običnu'' loptu odbio na nogu strelca Larsena.

Prethodno je Pulišić u 66. iz penala i 89. minutu peokrenuo rezultat koji je u 25. postavio Van Dajka.

Vredi pomenuti da su obe ekipe igrale u izmešanom sastavu, a Jirgen Klop je u prvom poluvremenu pružio šansu i Srbinu Lazaru Markoviću.