≫

Mitrović upisao gol i asistenciju za 16 minuta i najavio odličnu sezonu u Premijerligi (VIDEO)

Srpski internacionalac nastavio gde je stao prethodne sezone

• 6

Stari-novi član Fulama Aleksandar Mitrović u poslenjoj proveri pred start Premijerlige, postigao gol i asistenciju u remiju sa Seltom, 2:2!

>>> Liverpul ucenjuje Grujića, stopirao pozajmicu Srbina u Kardif!

Reprezentativac Srbije zaigrao je od starta meča, a samo dva minuta je bilo dovoljno da zatrese mrežu španskog kluba i tako opravda poverenje trenera Jokanovića, koji je posle pozajmice, insistirao nanjegovom dovođenju iz Njukasla.

Četrnaest minuta kasnije popularni Mitrogol našao se u ulozi asistenta. Prvo je svog čuvara izbacio na maestralan način da bi potom odlično uposlio Kamaru koji nije imao problem da savlada golmana Selte Alvareza.

Sa druge strane, Španci golovima Denisa Ekerta u šestom i Gustava Kabrala u 41. minutu uspeli da izjednače i postave konačan rezultat meča.

Ako Mitrović ovako nastavi, sigurno je da kako njega, tako i Slavišu Jokanovića koji sa klupe predvodi Fulam, očekuje više nego uspešna sezona u Premijerligi.