≫

Stanisavljević nastavio golgeterski niz u pobedi Nišlija, Rad iznenadio Vošu u Novom Sadu

Nišlije gaze

• 2

Fudbaleri niškog Radničkog pobedili su na svom terenu Dinamo iz Vranja 2:0, dok je Rad iznenadio Vojvodinu u Novom Sadu 2:1 u pretposlednjim utakmicama 3. kola Superlige Srbije.

Tim Nenada Lalatovića opravdao je ulogu favorita u derbiju "juga" i slavio nad "fenjerašem" golovima Aleksandra Stanisavljevića u 45. i Srđana Nikodijevića iz penala u 78. minutu.

Stanisavljević je još jednom pokazao da je pravo pojačanje za Nišlije, pošto je pre nekoliko dana dao dva gola Predragu Rajkoviću u evropskom okršaju protiv Makabija.

Sa dna tabele, prvencem u sezoni, pobegao je Rad zahvaljući pogocima Ðorđa Denića u 41. i Nikole Šipčića u 72, dok je za domaćina Lazar Arsić pogodio u 47. minutu sa penala.