≫

Prijović i PAOK preskočili Spartak, Lazović promašio penal za "srećni" Videoton! (FOTO)

Poznat je još jedan učesnik plej-ofa za ulazak u Ligu šampiona

• 3

Fudbaleri PAOK-a izašli su kao pobednici iz dvomeča sa Spartakom iz Moskve jer su posle pobedeod 3:2 u prvom meču odigrali nerešeno 0:0 u Moskvi.

Posao je Grcima bio olakšan jer je Spartak od 33. minuta igrao sa igračem manje posle crvenog kartona koji je dobio Liuz Adrijano.

>>> Pogledajte kako je Ben zakucao loptu u mrežu Trnave! (VIDEO)

Domaćin je sa deset igrača pokušavao da dođe do gola protivnika, a najbolju šansu propustio je Zobnin u drugom poluvremenu.

Sa druge strane, PAOK je mogao do pobede i u drugom meču ali je Aleksandar Prijović, koji je odigrao svig 90 minuta, glavom šutirao malo iznad prečke.

Da podsetimo, PAOK je sada u plej-ofu i od grupne faze Lige šampiona ga deli pobeda u meču sa Benfikom.

Spartak Moskva je ostao sa igračem manje; Foto: Tanjug/AP

Sa druge strane, mađarski Videoton je remizirao i u drugom meču kvalifikacija sa Malmom, 0:0, ali je zahvaljujući rezultatu iz prvog meča, 1:1, prošao dalje.  Srpski internacionalac Danko Lazović mogao je u 67. minutu da reši pobednika ovog susreta li je promašio jedanaesterac.

Bivši igrač Partizana zamenjen je u finišu susreta. U ekipi Videotona igrao je i Marko Šćepović koji je na terenu proveo svih 90. minuta.