≫

Pešić debitovao za Al Itihad i ostao "kratkih rukava"!

Bivši golgeter Zvezde nije uspeo da zatrese mrežu na svom debiju

• 8

Bivši fudbaler Crvene zvezde Aleksandar Pešić, koji je ovog leta pojačao Al Itihad iz Saudijske Arabije, ostao je bez prvog trofeja, pošto je u meču superkupa protiv Al Hilala poražen sa 2:1.

>>> Tadić nastavio golgetersku seriju: Srbin u poslednjem minutu doneo pobedu Ajaksu! (VIDEO)

Al Hilal je poveo u 34. minutu golom Karlosa Eduarda, taj gol je obeležio prvo poluvreme, a na 2:0 povisio je Rivas u 62. minutu. Samo pet minuta kasnije, El Ahmadi je postigao pogodak, ali to je bilo sve jer je rezultat do kraja meča ostao nepromenjen.

Popularni Šilja u igru je ušao u drugom poluvremenu, ali nije uspeo da zatrese mrežu na svom debiju.