≫

Manćinijeva Italija već zaribala, Rumuni na nuli pred Srbiju: Igrači Zvezde i Partizana doneli bod Crnoj Gori! (VIDEO)

Bilo je zanimljivo na startu Lige nacija!

• 0

Fudbaleri Italije i Poljske remizirali su sa 1:1 na startu Lige nacija, dok su Rumunija i Crna Gora odigrale bez pogodaka.

Italijanima je bilo potrebno resetovanje posle šokantne eliminacije iz kvalifikacija za Mundijal, ostali su bez najvećeg takmičenja, došao je novi selektor Roberto Manćini, ali se ekipa nije proslavila na startu Lige nacija.

Vratio je Manćini i Marija Balotelija, ali mu se on nije odužio golom, štaviše, Poljska je ta koja je šokirala sve u Bolonji pogotkom u 40. minutu.

Levandovski je sa leve strane na desnoj pronašao Zjelinskog, što su kao statisti posmatrali Zapakosta, Bonući, Kjelini i Birađi.

U ofanzivi, pored Balotelija, nisu se pokazali Insinje i Bernandeši pa je bod doneo tek Žoržinjo iz penala u 78. minutu. Kao džokeri, u igru su redom ulazili Bonaventura, Beloti i Kjeza.

Sjajni su bili Rusi u Trabzonu Foto: Tanjug/AP

U B rangu selekcija, Rusija je pokazala da uspesi na Mundijalu nisu bili samo instant domaćinski uspeh, Turci su na svom terenu prvi primili gol već u 13. minutu preko Čeriševa, dok je Azis izjednačio pred kraj poluvremena.

Dzjuba je u nastavku pokazao sjajan golgeterski instinkt čim je dobio šansu za 1 na 1, posle pasa Gazinskog.

U našoj C ligi i grupi 4, Rumunija je dočekala Crnu Goru i mreže su do kraja mirovale, iako su domaćini u Ploeštiju imali igrača više od 77. minuta, kada je Mugoša dobio drugi žuti karton.

Ceo meč odigrali su Fiilip Stojković, dok je Aleksandra Šćekića zamenio Nebojša Kosović.

Već u ponedeljak, Orlovi će nakon duela sa Litvancima dočekati Rumune, u Humskoj od 20.45.