≫

Kako ovo nije gol, niko živ ne veruje? Nestvaran promašaj Lutovca protiv Rusije (VIDEO)

Zasmetao je u poslednjem trenutku defanzivac mlade "zbornaje" našem napadaču da pogodi u Nižnjem Novogorodu

• 0

Mlada fudbalska reprezentacija Srbije vodila je bitku sa Rusijom za odlazak na Evropsko prvenstvo, ekipa Gorana Đorovića je u nižnji Novgorod stigla kao lider sa svih sedam pobeda, a tri boda protiv Zbornaje, koje smo na kraju i osvojili pobedom od 2:1, čime smo obezbedili direktan plasman na završni turnir u Italiji i San Marinu.

Bilo je uzbudljivo, pogotovo u drugom poluvremenu kada su i viđena sva tri gola.

Mogli smo da povedemo u 60. minutu i ranije otvorimo put ka trijumfu, a kako nismo, to je malo kome na stadionu u Nižnjem Novgorodu bilo jasno u tom trenutku.

Lutovac je dobio loptu na petercu, mreža je bila nebranjena, uspeo je da zahvati loptu uprkos pritisku s leđa jednog igrača Rusije, ali baš je taj kontakt uticao da udarac ne bude najprecizniji - lopta je volšebno krenula da se diže i prešla preko gola sa tek nekoliko metara.

Ipak, iskupio se fudbaler Rada dva minuta pre kraja golom za trijumf i plasman na EURO.