Siti primio gol u 1. minutu, pa spas našao na kraju! Šou Dibale u Torinu (VIDEO)

Odigrana prva dva meča 2. kola LŠ

• 1

Drugo kolo Lige šampiona otvorile su utakmice Hofenhajm - Mančester Siti i Juventus - Jang Bojs u okviru grupa F i H!

Posle šokantonog oraza od Liona kod kuće, Siti je u Nemačku došao sa velikim imperativom pobede i primio je gol već u prvom napadu.

Belfodil je izbegao ofsajkd zamku i rutinski savladao Edersona za veliku radost domačih navijača koja se, doduše, vrlo brzo stišala.

Siti je izjednačio već u 8- minutu kada je Aguero iskoristio asistenciju Sanea, momka koji je pritiv Liona ušao sa klupe i pokazao da mu je mesto u startnih 11.

Rezultat iz 8. minuta se nije menjao  sve do finiša meča kada je David Silva u 87. doneo prva tri boda Građanima u LŠ ove sezone. Hofenhajm je, s druge strane, ostao na onom bodu iz Ukrajine.

Grupa F:

Hofenhajm - Mančester Siti 1:2

(Belfodil 1 - Aguero 8, Silva 87)

Lion - Šahtjor 21.00

Iako bez suspendovanog Kristijana Ronalda, Juventus je bez većih problema pobedio Jang Bojs rezultatom 3:0.

Trostruku strelac bio je Argentinac Paolo Dibala koji je sa dva pogotka u prvom poluvremenu praktično rešio pitanje pobednika.

A onaj treći je bio pravo malo remek delo zbog dvocifrenog broja pasova na uskom prostoru pre gola Dibale.

Gosti su meč završili sa desetoricom igrača, jer je Kamara u 75. i 78. dobio dva žuta kartona.

Juve ima šest bodova iz dva meča, dok je šampion Švajcarske na začelju bez bodova.