≫

Ikardi sam pobedio SPAL, Napoli siguran, trijumf Lacija u senci poruke za Sergeja, (VIDEO)

Argentinac dvostruki strelac za Neroazure* Imobile doneo pobedu Rimljanima

• 0

Fudbaleri Lacija pobedili su Fjorentinu u derbiju 8. kola Serije A rezultatom 1:0, ali je na taj trijumf ostao u senci poruke koju su domaći navijači uputili Sergeju Milinković Saviću!

Lacijali su tokom utakmice podigli transparent sa porukom za Sergeja i Luisa Alberta koji su odigrali svih 90 minuta.

Strelac jedinog gola na meču bio je Ćiro Imobile na asistenciju štopera Radua, i to posle kornera u 37. minutu.

Domaći tim je, inače, bio bolji rival tokom svih 90 minuta, a za goste je na poziciji desnog beka igrao Nikola Milenković.

Identičnim rezultatom, samo u gostima, slavila je i Sampdorija. Tim iz Đenove je golom Tonelija u 76. minutu savladao Atalantu.

U terminu od 15.00 časova odigrana je još jedna utakmica, a Milan je na svom terenu savladao Kjevo rezultatom 3:1.

Dvostruki strelac u rvom poluvremenu bio je Gonzalo Iguain, dok je Bonaventura u 56. rešio pitanje pobednika. Počasni gol za goste delo je veterana Serđa Pelisijera u 63. minutu.

Podsetimo i to da je Parma nešto ranije savladala Đenovu u gostima rezultatom 3:1.

U meču koji se igrao od 18.00 časova Napoli je sa dva gola kući ispratio Sasuolo - 2:0. Strelci su bili Ounas i Insinje, a gosti su susret završili sa igračem manje.

Igrači SPAL-a slave gol protiv Intera Foto: AP/Tanjug

Inter je sa 2:1 savladao SPAL u gostima, a dvostruki strelac za Neroazure bio je Mauro Ikardi.

On je mrežu domaćina pogađao u 14. i 78. minutu, dok je Paloski u 72. pogađao za SPAl.

Vredi pomenuti i to da je domaćin u 18. mnutu promašio penal.