≫

Teo odličan, Bobi iskoristio svaki minut u porazu Klipersa! (VIDEO)

Srpski tandem sve uigraniji

• 5

Košarkaši Oklahome pobedli su kod kuće Los Anđeles Kliperse rezultatom 121:113 i upisali peti uzastopni trijumf dok su u poraženim Klipersima Miloš Teodosić i Boban Marjanović imali dobre nastupe.

>>>Bogdan i drugovi srušili šampione lige! (VIDEO)

U pobedničkom timu još jednu maestralnu partiju pružio je Rasel Vestbruk čevrtim uzastopnim tripl-dablom, 16 poena, 10 skokova, 11 asistencija. Ovo je bio njegov 22. trostruki učinak u sezoni.

U redovima Klipersa, najefikasniji je bio Tobajas Heris. Popularni Tobi ubacio je 24 poena, jedan manje, uz sedam skokova imao je Ostin Rivers, Lu Vilijams je ubacio 18, a 11, uz 21 skok imao je Deandre Džordan.

Miloš Teodosić je odigrao 29 minuta i za to vreme postigao 12 poena (3/5 iz igre, 3/4 za tri), uz četiri asistencije, po skok i ukradenu loptu. Boban Marjanović odlično je iskoristio novu ukazanu šansu i za osam minuta ubacio je isto toliko poena uz sedam skokova.

Gosti iz grada Anđela su odlično započeli utakmicu. Vodili su na samom početku ali je Oklahoma brzo odgovorila na početno vođstvo pa je i rezultat na poluvremenu bio drugačiji 63:56.

Do kraja meča domaćini su sačuvali vođstvo iako su Klipersi u par navrata pripretili ali bez uspeha.