≫

Promašaj godine Džejmsa Rodrigeza: Sa 2 metra nije pogodio prazan gol Reala! (VIDEO)

Sreća je sačuvala Real u prvom poluvremenu

• 3

Džejms Rodrigez je sa mnogo motiva ušao u meč protiv Reala, željan da dokaže Zinedinu Zidanu da je pogrešio što ga se odrekao tako lako.

I imao je šansu da nokautira Real u prvom poluvremenu spektakularnog meča na Santjago Bernabeu. On je pri rezultatu 1:1 mogao da zatrese mrežu Kejlora Navasa u 33. minutu, posle dobre akcije Humelsa i Levandovskog.

Napadač iz Poljske je šutirao iskosa sa leve strane kada je izašao 1 na 1 sa golmanom Reala, ali mu je on odbranio šut. Na odbijenu loptu natrčao na drugoj stativi Miler, koga je izblokirao Marselo, da bi zatim sa dva metra preko prečke loptu poslao Džejms Rodrigez, koji je mogao da nokautira svoj bivši tim.

Kolumbijac je imao neverovatnu šansu, prazan gol pred sobom, ali je očigledno loše zahvatio loptu i ući će u konkurenciju za promašaj godine.