• Profesor

13. januar 2018 | 13:46

Momci malo čvršće u odbrani, manje grešaka u dodavanju, srčanije, idemo dalje bič na kraju puca

• 🇷🇸🇷🇸🇷🇸

13. januar 2018 | 13:16

Neću da ih gledam ovi otišli tamo kao na izlet a ne da se bore za Srbiju. Neka ih bude sramota moji klinci iz ulice bili bi ozbiljniji.

• jakako

13. januar 2018 | 13:06

Ja sam nekada znao sva imena u reprezentaciji, ali tu su igrali asovi kao Butulija, Perunicic, Skrbic... Danas je u reprezentaciji vredno pomena 2-3 imena ovi drugi su zalutali. Zao mi je ali tako je...

• Miroslav

13. januar 2018 | 12:47

Kad im trener reko da prodaju kožu što skuplje,oni primili tri gola sa igračem više za dva minuta!!! A u prvom poluvremenu golman od šesnaest šuteva primio petnaest golova!!!!!!

• Rogozin

13. januar 2018 | 12:43

Smesno i simpaticno. Sta ste zapeli sa pljuvanjem!? Sta treba da urade? Da ocajavaju i padnu u depresiju.

• Ivan

13. januar 2018 | 12:22

Kakva malodušnost.Neko je ovde zalutao,tako se ne Bori za dres i grb.

• Niko bitan

13. januar 2018 | 11:43

Haha, ovo normalno? Pa ja izgubim od drugar u fudbalu pa sam nervozan a kamo li da izgubim na evropskom. Cisti dokaz da ih zabole za reprezentaciju i dres. Doduse i igra im je bila takva. Taj isti Marsenic se ceri ko lud na sred utakmice a mi gubimo 4 razlike. I stvarno ne vidim sta je tu dobro.

@Niko bitan

Sinak,da si igrao u inostranstvu i da si osetio da su pobedi i pobeda i poraz normalna stvar i da nema vremena za zaljenjem i tugovanjem jer slede novi mecevi drugacije bi razmisljao i pisao,ovako igras na nekoj livadi i lupas gluposti,oni su vise od svih nas zeleli pobedu,dali trenutno svoj maksimum i prosli su kako su prosli,slede novi mecevi,novi izazovi,nove pobede i porazi i tako u krug....