CECA NAPRAVILA HAOS U MODRIČI: Više desetina hiljada fanova pevalo sa folk zvezdom
0
10
Folk zvezda napravila je još jedan koncert za pamćenje, gde svojim hitovima oduševila krcat stadion Dr. Milan Jelić
Pevačica Ceca Ražnatović sinoć je u Modriči održala dugoočekivan koncert, gde je svojoj publici priredila spektakl. Folk zvezda nastupila je pred više destina hiljade fanova na stadionu Dr. Milan Jelić, koji su zajedno pevali sa muzičkom zvezdom.
Preporučujemo
Milomir Marić sa Katarinom počeo da vodi novi jutarnji program: Njoj suknjica pravila veliki problem
Poznato na koju televiziju prelazi Milomir Marić nakon otkaza na Hepiju: Evo šta će raditi, vodi i koleginicu
Pevačica je ređala svoje hitove kao što "Nevalja", "Da raskinem sa njom" i ostale, a publika je ovom spektaklu baš uživala.
Da podsetimo, pre nastupa u Modriči Ceca je dan ranije pevala u Ohridu pred oko 15 hiljada ljudi. Kako je folk zveda oduševila u ovom makedonskom gradu, pogledajte OVDE.
Pogledajte atmosferu sa Cecinog koncerta u Modriči:
Video: Youtube/Talk That Talk
(Telegraf.rs)