DEVOJKA CECINOG SINA PORUČILA SVIMA: Veljko je mooooj i samo mooooj! (FOTO)
0
38
Maša Terzić je izgleda nakon pomirenja sa Veljkom Ražnatovićem odlučila da sve devojke upozori da se drže dalje od njenog dečka
Preporučujemo
"Gurali su se u prvi plan!" Darko Lazić razočaran kolegama na sahrani brata: "Mislio sam da su mi prijatelji"
“Odoh iz emisije”: Elma se žestoko posvadjala sa Amidžićem na Pinku: “Kako me nervira sad sa ovim komentarom”
Odmah nakon što su se pomirili, Veljko Ražnatović i Maša Terzić, ponovo na društvenim mrežama objavljuju brojne zajedničke fotografije a najviše pažnje je privukla slika sina Cece Ražnatović, prekrivenog poljupcima uz koju je Maša napisala: "On je mooooj i samo moooooj".
Izgleda da je na ovaj način ćerka Zvezdana Terzića svim devojkama želela da poruči da se drže dalje od Veljka, a i da definitivno potvrdi da su njih dvoje ponovo zajedno.
(Telegraf.rs)