CECA: Ovo je istina o Arkanovom satu!
0
8
- Željkova želja za života bila je da Veljko dobije taj sat za 18. rođendan, i ja sam tu želju ispunila - rekla je folk zvezda
Pevačica Ceca Ražnatović otkrila je pravu istinu o satu koji je njen sin Veljko Ražnatović dobio na poklon za svoj 18. rođendan. Na pitanje da li ga je Veljko nasledio od oca Željka Ražnatović Arkana, folk zvezda je odgvorila sledeće.
Preporučujemo
Arena puna slobodnih mesta! Toni Cetinski ne može da proda karte za koncert u Zagrebu: Evo kakva je situacija
Dejan Kostić prekinuo tišinu i otkrio istinu o prekidu saradnje s Aleksandrom Prijović: "Ne pljujem, pa ližem"
- Da, Željkova želja za života bila je da Veljko dobije taj sat za 18. rođendan, i ja sam tu želju ispunila, a vrlo sam tužna što i on nije bio s nama na proslavi Veljkovog punoletstva. Materijalna vrednost nije važna - navela je Ceca u intervjuu za magazin "Puls".
CECA: Pre ću da postanem baka, nego ponovo majka!
Kompletan intervju sa Cecom Ražnatović pročitajte u novom broju magazina "Puls".
(Telegraf.rs/izvor: "Puls")