ČESTITAMO: Džesika Bil i Džastin Timberlejk dobili bebu!
0
3
Slavna glumica i popularni pevač postali su roditelji sina Sajlasa Rendala
Slavni pevač Džastin Timberlejk i njegova supruga, glumica Džesika Bil postali su roditelji. Njihovo prvo dete, sin Sajlas Rendal, rođen je u subotu.
Preporučujemo
Nakon Mininog izlaska iz bolnice oglasio se Kasper: Posle drame i policije, spominje novac i lažne odnose
"Ovo je sećanje na neke lepe stvari koje su se desile.." Srećko i Anica uzbuđeni pred večerašnji nastup
Timberlejk (34) je "van sebe od sreće", kako prenosi prenosi "People". Čuveni magazin dodaje da su majka i beba dobro.
Bilova i Timberlejk su u vezi od 2007. godine. Par se venčao 2012. u Italiji.
Timberlejk je, posle uspeha svog benda "N''Sync", napravio solo karijeru, dok je Bilova najpoznatija po ulozi u seriji "7th Heaven" i filmovima "Iluzionista", "Teksaški masakr motornom testerom" i "Blade 3".
(Telegraf.rs/Tanjug)