Lejdi Gaga ponovo u haljini od mesa! (FOTO)
Pevačica je pojavivši se u haljini od mesa šokirala javnost, a sada je na Tviteru objavila fotografiju u sličnoj odevnoj kombinaciji sa koncertne turneje
Lejdi Gaga se 2010. na MTV VMA pojavila u haljini od mesa koju je kreirao dizajner Franc Fernandez. Tada je oko sporne haljine podignuta medijska prašina, a pevačica se nije dvoumila da ponovo izazove skandal.
Preporučujemo
"Više nećemo sarađivati!" Željko Mitrović usred noći saopštio šok vesti, poručio šta će se desiti za 30 dana
Pevač napravio gala proslavu uoči posta, tražio dozvolu od crkve: Pozvao pola estrade, večeras zajedno slave
Lejdi Gaga se ponovo odlučila za haljinu od mesa, samo što je ovaj put i svenografija bila poprilično šokantna. Ona je pre nekoliko sati na Tviteru objavila fotografiju sa svoje nove koncertne turneje The Born This Way Ball, na kojoj je ne samo obučena u haljinu od mesa, već je i okružena ubijenim životinjama.
Podsećamo, Lejdi Gaga je na svoju, drugu po redu, turneju krenula 27. aprila koncertom u Seulu. Do sada je ugovoreno 66 koncerata, od kojih je poslednji 17. novembra u Argentini. Najbliži Srbiji, koncerti će biti održani u Sofiji 14. avgusta i u Bukureštu 16. avgusta.
(A.V./Tračara)