VESNA RIVAS: Jelena Golubović je prosila na ulici!
0
3
Pevačica tvrdi da ima dokaze, u vidu fotografija, da je rediteljka tražila pare ljudima ispred zgrade "Pinka"
Vesna Rivas oplela je po Jeleni Golubović, nazvavši je prosjakom. Naime, Rivasova tvrdi da ima dokaz u vidu fotografija da Jelena prosi ispred zgrade "Pinka".
Preporučujemo
Telegraf na licu mesta! Pogledajte koliko ljudi je došlo na nastup Tonija Cetinskog, prvo ga izviždali
Arena puna slobodnih mesta! Toni Cetinski ne može da proda karte za koncert u Zagrebu: Evo kakva je situacija
Nakon što je Sara u ponedeljak veče napustila imanje, rediteljka i pevačica su se posvađale. Pale su teške reči, Jelena je rekla da Vesni viri praziluk iz zadnjice, a pevačica je dodala da rediteljka sve radi iz sopstvenog interesa.
Jelena je navela da ju je Vesna uzela na zub od kada je otpevala pesmu Goce Božinovske sa kojom je pevačica u lošim odnosima, a Vesna je rekla da su to obične laži i počela je svađa.
- Jelena Golubović bolesno laže! - rekla je Vesna Jeleni.
(A. Č.)