GASTOZ UHAPŠEN!!! Policija upala u "Parove"
4
38
Posle incidenta sa Brendonom, Gastoz je uhapšen
Nakon incidenta u kojem je Gastoz zakačio Brendona, posle čega je Radonić polomio nogu, reagovala je policija, koja je ušla u "Parove" i uhapsila Gastoza.
Preporučujemo
Oglasio se Duško Tošić o pomirenju sa Karleušom, priznao zašto joj je sve oprostio: "Važno je da budem uz nju"
"Vlasnik mi je poklonio pola radnje" Jovana prošetala centrom Beograda silikone "Kao kraljica da je došla"
Kako saznajemo, Gastoz je uhapšen zbog nanošenja telesnih povreda, i odveden je u Treće tužilaštvo.
Inače, do kontakta između Gastoza i Brendona je došlo slučajno, Marinković je nehotice sapleo Radonjića koji je pao na pod i počeo da zapomaže od bolova i ubrzo se ispostavilo da je polomio nogu.
Gastoz se posle svega najviše uspaničio i rekao je:
- Ovo je zaista bilo slučajno! Nisam imao nameru nikog da povredim. Sapleo sam ga, želim da se izvinim i njemu i njegovim roditeljima. Ubuduće ću paziti, stvarno.
Uskoro opširnije...
(Telegraf.rs)