Kao holivudska diva: Milena Radulović pokazala kako odelo može biti elegantnije od haljine
5
13
Nešto "mračniji" mejkap i frizura "mokri izgled" dali su posebnu notu ovoj odevnoj kombinaciji
Glumica Milena Radulović pojavila se na premijeri filma "Toma", o legendarnom pevaču Tomi Zdravkoviću, a njen stajling bio je dostojan svetskih crvenih tepiha.
Preporučujemo
Pevač se posvađao sa Žikom Jakšićem na sceni, sišao s bine i vratio se kući vozom: "Nisam želeo da idem..."
Željko Mitrović se oglasio na dan krsne slave: Poslao jaku poruku "Zakleo sam se na majčinom grobu da ću..."
Lepa glumica za ovu priliku izabrala je žensko svečano odelo, koje je uprkos tamnoj boji, bilo jedno od najzapaženijih na premijeri.
Naime, Milena je kao diva prošetala u crnom, šljokičastom sakou, čuvenog "oversajz" kroja, dok su pantalone klasičnog kroja istakle njenu vitku liniju.
Nešto "mračniji" mejkap i frizura "mokri izgled" dali su posebnu notu ovoj odevnoj kombinaciji, koja je očarala sve prisutne, kao i Milenino samopouzdanje, kojim je plenila.
Kako je glumica izgledala na premijeri filma "Toma", pogledajte u galeriji:
(Telegraf.rs)